Вітаємо Вас на сайті

2-го медичного факультету


Декан факультету

Козлов Сергій Володимирович

д.мед.н., професор

Шановні студенти!

Вітаємо вас на сайті ІІ медичного факультету Дніпровського державного медичного університету!

Дніпровський державний медичний університет (ДДМУ) - один з визнаних провідних вузів України, широко відомий в нашій країні та за її межами як центр вищої медичної освіти та медичної науки. За час багаторічної плідної праці в академії сформувались знаменні традиції з підготовки висококваліфікованих спеціалістів та авторитетні наукові школи. В нашій академії запроваджена система заходів, спрямованих на підготовку професійних медичних кадрів високої кваліфікації, на проведення наукових досліджень в сфері експерементальної та клінічної медицини спрямованих на запровадження нових медичних технологій, діагностики та лікування на зміцнення здоров'я громадян України.

Другий медичний факультет - один з найстаріших факультетів. Його історія заснування починається з 1937 року, коли було оголошено набір студентів на 1-й курс спеціальність "Педіатрія". З 2016 року на факультеті розпочато підготовку студентів зі спеціальності "Магістр медицини". На сьогоднішній день на факультеті навчаються понад 1000 студентів.

На факультеті працюють студентські гуманітарні організації, художня студія, фотостудія, студентська родина, спортклуб, поетична студія, благодійне об'єднання, прес-клуб, колектив художньої самодіяльності та інше. Студенти нашого факультету мають право проживати в комфортабельних гуртожиткак, користуватися розвиненою спортивною базою, яка включає спортивний комплекс, басейн, заміський оздоровчий студентський табір.

Двері Дніпропетровськодержавного медичного університету завжди відкриті для тих, хто бачить своє покликання в служінні медицині! Якщо ви вирішили стати лікарем - рятувати людське здоров'я і життя - ласкаво просимо до нас!

З повагою, Декан ІІ медичного факультету ДДМУ,

доктор медичних наук, професор Сергій Володимирович Козлов

Заступники декана

Інспектори

Акимова Клавдія Борисівна

Кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства та генікології, відповідальна за навчально-виховну роботу зі студентами 6-го курсу (бюджет) та студентами 1-6 курсів (контракт)

Хвостик Яна Володимирівна

Відповідальна за роботу зі студентами 4-6 курсів

Кушнарьова Катерина Анатоліївна

Кандидат медичних наук, доцент кафедри клінічної анатомії, анатомії і оперативної хірургії, відповідальна за навчально-виховну роботу зі студентами 3-5 курсів (бюджет)

Морозова Оксана Вікторівна

Відповідальна за роботу зі студентами 1-3 курсів

Кулагін Олександр Олександрович

Кандидат медичних наук, викладач кафедри гігієни, екології та охорони праці відповідальний за навчально-виховну роботу зі студентами 1-2 курсів (бюджет)


Кафедри

Анестезіології та інтенсивної терапії

Гігієни, екології та охорони праці

Дитячої хірургії, ортопедії та травматології

Патологічної фізіології

Пропедевтики дитячих хвороб

Педіатрії 1 та медичної генетики

Педіатрії 2

ФізіологіїУвага!

Єдиним офіційним сайтом Дніпровського державного медичного університету (ДДМУ) є http://dsma.dp.ua. За інформацію, надану від імені ДЗ ДМА на інших сайтах, Академія відповідальності не несе.